Cestování očima dětí

Píšu blog o cestování s dětmi, a tak mě napadlo, že by kluci měli mít možnost se vyjádřit. Což ale znamenalo počkat, až znovu vyrazíme

Proč cestovat dlouhodobě? Užívají si i rodiče

V dnešní době je snadné zařídit dětem skvělé aktivity a zábavu. Dokonce si myslím, že se to do značné míry očekává. Minimálně v mé sociální bublině. Většina z nás chce pro své děti to nejlepší (což je skvělé). A začneme na tom pracovat od chvíle, kdy držíme v ruce pozitivní těhotenský test :-)…

6 ubytování, která jsme si zamilovali (s měsíční slevou na Airbnb!)

Dotazy na ubytování jsou jedny z nejčastějších, které od vás dostávám. A protože vás chci maximálně podpořit, abyste si také mohli užívat a objevovat nová místa, sepsala jsem naše ověřené tipy na ubytování. Na všech místech bydleli minimálně měsíc, abychom mohli využít slevu na Airbnb.

Vyber si svůj Kanárský ostrov: Muzea

Španělská interaktivní muzea nás moc baví – jak na ostrovech, tak na pevnině. Španělé jsou obecně hlučnější a velmi tolerantní vůči dětem, a tak nikomu nevadil křik, hlasitý smích nebo pobíhání. Skvělý přístup, obzvlášť když jste rodiče 3 kluků :-).

Vyber si svůj Kanárský ostrov: Masový turismus versus autenticita

Nejvíce návštěvníků míří na ostrovy, které poskytují pěkné písčité pláže, širokou nabídku ubytování v hotelech a s tím související přímé lety z mnoha evropských metropolí.
Platí zde přímá úměra: Čím méně pláží, tím méně lidí :-). Mezi nejoblíbenější ostrovy tedy patří…

Vyber si svůj Kanárský ostrov: Botanické zahrady & ZOO

Asi nepřekvapí, že při hledání rodinných aktivit na tebe v první řadě vyskočí různé aquaparky, funparky, pozorování velryb a podobně. Ve skutečnosti se toho ale dá podniknout mnohem víc a hlavně levněji. Věřím, že v článku najdeš spoustu inspirace.