Kanárské ostrovy s dětmi

Rodinný online průvodce po Kanárských ostrovech

Přes všechny povinnosti a závazky můžeš žít život, který je primárně O TOBĚ.

Jsme Bára a Pavel

a s našimi 3 syny dlouhodobě cestujeme od roku 2017.
Na Kanárských ostrovech jsme během 6 pobytů strávili více než rok života.
Cestováním jsme vyřešili zdravotní problémy nejmladšího syna.

Jsme tu, abychom Ti pomohli najít odvahu k naplnění Tvých snů a podpořili Tě v praktické realizaci. Pojď si zařídit krásný život, který Tě bude opravdu bavit. Jako vedlejší efekt zažiješ mnohem hezčí a hlubší vztahy se svými dětmi a partnerem. A v neposlední řadě podpoříš zdraví vás všech.

Dlouhodobé cestování není nutně o tom, že prodáš majetek a přestěhuješ se do karavanu. Není potřeba jít do extrému. Můžeš si ponechat školu pro své děti a dopřát jim kroužky, koníčky, přátele. Můžeš kombinovat zázemí a bezpečí Česka s dobrodružstvím na cestách – přesně podle potřeb Tebe a Tvé rodiny.

Žijeme ve světě neomezených možností.
Je na čase prozkoumat reálné příležitosti a chytit svou šanci.
Tvoje děti i partner Tě chtějí šťastnou a spokojenou.

Známe tyto obavy, obzvlášť před první cestou jsme si je prožili v plné síle. Katastrofické scénáře se objevovaly jeden za druhým. A další pochybnosti přicházely od rodiny a přátel.

Ale prozradím Ti tajemství: Žádný katastrofický scénář se nekonal. Na Kanárské ostrovy jezdíme už 6 let a staly se naším druhým domovem. Všechny obavy byly zbytečné.

Proto jsme vytvořili online průvodce, abys nemusela tápat a měla vše mnohem jednodušší.

Využij pro sebe potenciál Kanárských ostrovů
díky průvodci

Kanárské ostrovy s dětmi

Poznej všech 7 ostrovů a načerpej know-how,
jak cestovat dlouho, opakovaně,
užít si to na maximum a výrazně ušetřit.

Co Tě v průvodci čeká?

Okamžitě získáš přístup k veškerému obsahu, abys mohla svým tempem studovat, co Tě právě zajímá:

Plánujeme pobyt

Díky včasnému a chytrému plánování ušetříš desítky tisíc za dlouhodobý pobyt, aniž by utrpěla jeho kvalita. To je fakt.

Užíváme si výlety s dětmi

Na Kanárech jsme žili více než rok a prozkoumali jsme všechny ostrovy. Každou volnou chvíli jsme strávili na výletě. Veškeré naše know-how vám teď poskytneme na pár kliknutí.

Ponoříme se do nádherné atmosféry

Díky fotkám si užiješ atmosféru ostrovů a pochopíš jejich kouzlo. Prohlížej s rodinou na velkém monitoru - a už teď se můžete těšit na váš pobyt.

Máme jasnou představu, na kolik to vyjde

Hezké povídání nestačí. Zejména muži potřebují znát čísla, fakta, informace. Proto sdílíme naše reálné rozpočty z předchozích pobytů.

Cestujeme pomalu, často a dlouho

Cestování s dětmi vyžaduje změnu mindsetu. Připomíná spíše život na cestách. Podělíme se s Tebou o naše praktické zkušenosti.

Co získáš v průvodci Kanárské ostrovy s dětmi?

To vše získáš za cenu:

3 690 Kč

3 690 Kč

Akční cena trvá ještě:

dní
hodin
minut
vteřin

Zdá se tato cena vysoká? Už při prvním pobytu s rodinou se Ti tato investice mnohonásobně vrátí. Přístupy do členské sekce Ti navíc zůstanou navždy.

Jak by ses cítila?

Teď je pravý čas vytvořit si život, po jakém toužíš. Cestování nikdy nebylo jednodušší a dostupnější.

Bára na nás přenesla své nadšení. Jeden ostrov nestačí.

V online průvodci Kanárské ostrovy s dětmi jsem čekala velké množství tipů na výlety otestované právě Bárou a jejími 3 dětmi. A jsou tam, v hojném počtu, navíc s dalšími opravdu praktickými tipy.
Pomocí online průvodce je možné jít přímo v jejich stopách – s přesným odkazem na místo v mapě, fotkami a někdy i s tipem na parkování.
Už jsme se málem spokojili s návštěvou jednoho ostrova (Tenerife), ovšem Bára na nás prostřednictvím jejího online průvodce přenesla své nadšení a je nám teď jasné, že zažít jen jeden ostrov nám opravdu nestačí.
Těšíme se, až s pomocí průvodce prozkoumáme s našimi dětmi některý z dalších ostrovů.

Vendula Šprynglová, průvodkyně pro Mámy a dcery, www.mamyadcery.cz

Je to průvodce s příběhem. Číst ho je stejné jako sednout si s přáteli.

Když se mi dostal do ruky tento online průvodce po Kanárských ostrovech, očekávala jsem, že v něm najdu více informací než v běžných turistických průvodcích. Mohu ale říct, že ještě předčil má očekávání. Jsem stejně jako autorka průvodce matkou tří kluků a mám zkušenosti s cestováním s nimi po světě. Když se vydáváme na nové místo, vždy mě stojí hodně času a energie plánování našeho pobytu. Mám mnoho otázek typu: jak se na místo dostaneme, kde se ubytovat, kam se vydat na výlet, aby to bylo pro děti i pro nás zajímavé, kde se najíme. Tento průvodce přináší odpovědi na všechny tyto otázky a na mnoho dalších. Pomůže vám rozhodnout se, na jaký ostrov se vydat, v jaké jeho části se ubytovat, kam se vypravit na výlety. Pomůže vám také udělat si představu, kolik vás bude cesta na Kanárské ostrovy stát a jak je možné na ní ušetřit. Nejvíc se mi na něm ale líbí, že neobsahuje jen suché informace, je to průvodce s příběhem. Číst ho je stejné jako sednout si s dobrými přáteli a pěkně si popovídat. Čtení tohoto průvodce vás bude prostě bavit, dodá vám odvahu vydat se na cestu a ušetří mnoho hodin složitého shánění informací.

Anna Kadlecová, máma 3 dětí

Mít po ruce takového pomocníka je vyloženě radost.

Online průvodce po Kanárských ostrovech si mě hned získal. Obsahuje vše, co potřebujete vědět, než se vydáte na cesty. Bude vám též velmi dobrým a kvalitním pomocníkem v průběhu celého vašeho pobytu, ať už si vyberete kterýkoliv ze sedmi Kanárských ostrovů. Je rozdělen na část obecnou a části věnované konkrétním ostrovům, je protkán mnoha fotografiemi. Troufám si tvrdit, že rozsáhlou a zároveň velmi dobře strukturovanou obecnou (praktickou) část využijete nejen pro cestování po Kanárských ostrovech, ale i kamkoliv jinam.

Bára s Pavlem jsou velmi zkušení cestovatelé, což se v kvalitě průvodce jednoznačně odráží a proč vám ho tolik doporučuji. Pokud se navíc chystáte cestovat s dětmi, mít po ruce takového pomocníka je vyloženě radost a jistota příjemně strávené dovolené či dokonce dlouhodobého pobytu. Průvodce je čtivý, velmi precizně obsahově a vizuálně zpracovaný. Je detailní a zároveň nezahlcuje zbytečnostmi, přesně tak, jak to při cestování potřebujete. Rychle v něm najdete aktuální odpovědi na své otázky, ušetříte tak spoustu času, který je při přípravách na cestu i v jejím průběhu tolik cenný. To platí dvojnásob, pokud cestujete s dětmi. Tento průvodce vám dá spoustu praktických tipů, jak strávit hodnotný čas právě s vašimi dětmi, na jakých místech budou děti šťastné a vy dospělí si tak Kanárské ostrovy užijete plnými doušky.

Zní to jako pohádka, kterou byste chtěli zažít? Chystáte se s dětmi na Kanárské ostrovy? Nejste si jisti, zda si to s vašimi dětmi dokážete užít? Nevíte, jak sehnat výhodnou letenku, ubytování, jak si výhodně pronajmout auto, jak efektivně zabalit celou rodinu, jak na cestách ukojit věčný dětský hlad? Chystáte se na dlouhodobý pobyt a zajímá vás, jak to celé finančně zvládnout či jak na cestách zorganizovat vzdělávání dětí či vaši práci? I v tomto ohledu nabízí průvodce inspiraci a přirozeně vás vede k zamýšlení se nad vaší vlastní cestou a prioritami. Může být vaším nepostradatelným pomocníkem, vaší pravou rukou, a přispět tak k celkové pohodě na vysněné dovolené.
Opravdu moc doporučuji!

Jana, maminka dvou dětí a vášnivá cestovatelka

Nakouknout do průvodce přímo na výletě je prostě pecka.

Na Kanárské ostrovy jsme se poprvé s celou rodinou vypravili těsně před první covidovou vlnou. Tehdy jsme křížem krážem procestovali tři ostrovy obytňákem a měli jsme v plánu se sem brzy vrátit. Do ruky se mi v mezičase dostal tento online průvodce po Kanárských ostrovech. Skvělé načasování!
Hned v úvodu jsem ocenila, jak je skvěle uspořádaný. Okamžitě jsem se zorientovala a hravě našla to, co jsem potřebovala. Velmi oceňuji i jeho online podobu. Na knihy nám na cestách nezbývá často dostatek prostoru a navíc, co si budeme povídat… Nakouknout do průvodce přímo na výletě je prostě pecka.

První část obsahuje kupu rad a tipů k cestě, nákupu letenek, trajektu i ubytování. Troufám si říct, že vám ušetří hodně starostí, času i peněz. Dozvíte se zde krok po kroku, co udělat pro to, abyste si vaši plánovanou dovolenou užili bez zbytečného stresu a výdajů.

Druhá část se detailně věnuje každému z Kanárských ostrovů. Najdete zde tipy na místa, která navštívit, která naopak vynechat, kde se najíst, co si nenechat ujít, kde se ubytovat apod. Vše je doplněno o mnoho fotek, které vám celou atmosféru báječně dokreslí. Kromě toho v průvodci naleznete také odpovědi na otázky, jak může česká rodina zvládnout dlouhodobé cestování se školou povinnými dětmi, co všechno to obnáší, kolik to stojí, jak to jde skloubit s prací apod. Ale nejvíce si cením toho, že zde není nic přibarveno narůžovo. Je to nezkreslená realita a o to hodnotnější tento průvodce je.

Marcela Střelcová, máma 2 dětí

Nejvíce mě nadchly tipy na neturistická klidná místa.

Online průvodce předčil mé očekávání – i když nemám děti, našla jsem tu spoustu inspirace pro svoje cestování. Nejvíce mě nadchly tipy na neturistická klidná místa, což v běžných průvodcích většinou nenajdete. Taky jsou tu velice praktické informace, které vám mohou ušetřit čas a zbytečné výdaje, takže pokud přemýšlíte, jestli tato investice stojí za to, už nemusíte – rozhodně ano.

Naďa Šindelářová, cestovatelka a milovnice hor

Časté otázky

Určitě ano! V průvodci najdeš kompletní informace, které potřebuješ pro skvělý pobyt s rodinou (ať už jedete na 10 dní, nebo na několik měsíců).

Zároveň ušetříš spoustu času, který bys strávila hledáním na internetu. V neposlední řadě Ti prozradíme naše tajné tipy na místa, kam se dostane jen minimum turistů.

Přístupy Ti zůstávají navždy.

Kanárské ostrovy jsou doslova rájem pro rodiny s dětmi. Snadná dostupnost, teplé podnebí, žádné tropické nemoci ani nebezpečná zvířata, vysoká životní úroveň, evropská mentalita (vše zařídíš snadno), ceny podobné ČR, úžasná příroda, pláže, hory, nekonečné možnosti aktivit a zábavy… Časový posun mínus 1 hodina navíc v pohodě umožňuje práci na dálku pro českou či slovenskou firmu.

Pokud mi dáš vědět do 14 dnů, vrátím Ti peníze. Stačí poslat e-mail na xbarbora.kopecka@gmail.com.

Napiš mi na xbarbora.kopecka@gmail.com a ráda Ti odpovím 😊.