úvodní fotka rozcestník informací-final

Vše, co jste chtěli vědět o Kanárských ostrovech a báli jste se zeptat

Název článku mě napadl jako slovní hříčka, ale ve skutečnosti je zavádějící. Většina lidí se totiž zeptat nebojí :-). A nezůstane u jednoho dotazu – obvykle se rozvine nekonečná konverzace na chatu.

Nechápejte mě špatně. Moc ráda pomáhám dalším rodičům, aby si mohli užívat cestování stejně jako my. Z toho důvodu jsme také s Pavlem vytvořili online průvodce po Kanárských ostrovech. Ale radit každému individuálně přes messenger je jednoduše neudržitelné.

Proto jsem pro vás připravila tento rozcestník informací o Kanárských ostrovech. Mám v plánu ho občas aktualizovat, ať z něj máte co největší užitek :-).

Před časem vyšla na blogu série článků se souhrnným názvem Vyberte si svůj Kanárský ostrov. Tady je máte všechny na jednom místě:

Našli jste v odkazech, co jste hledali? Jaké téma aktuálně řešíte?

A tady je prostor pro vás. Pokud vám nějaké téma na blogu chybí, budu moc ráda, když mi napíšete (ideálně na mail xbarbora.kopecka@gmail.com). Chci pro vás tvořit co nejkvalitnější obsah a produkty a k tomu samozřejmě potřebuji zpětnou vazbu. Předem děkuji a těším se :-).

Související příspěvky: